To nie jest ten moment…

To nie jest ten moment…

Taki oto mój początek. Dobra, niech idzie w świat. Dzisiaj, nie jutro, nie pojutrze. Nie wszystko jest gotowe, ale jak powiedział Iwan Turgieniew i ja się tego trzymam: „Gdybyśmy czekali na ten jeden moment, kiedy wszystko, absolutnie wszystko jest gotowe, nigdy byśmy nic nie zaczęli.” Czytajcie, komentujcie, puszczajcie dalej. Trzymajcie kciuki, żeby mój “projekt GODECJA” wypalił.

To jest blog o wzmacnianiu siebie, o tym jak nie stracić motywacji i wytrwać w swoich postanowieniach dotyczących zdrowego stylu życia. O tym co zrobić, żeby te na początku nowe wyzwania i zwyczaje stały się normalnością i sposobem na codzienność. Bez wyrzeczeń i bólu, że coś się traci, a z poczuciem satysfakcji, że można, że Ci się udało, że to jest Twoje.  Żeby jeść świadomie i uważnie, z głową, bo przecież jesteśmy tym, co jemy.

 

3 thoughts on “To nie jest ten moment…

    1. Aga, godecja urodziła się jakieś 10 lat temu jako login, nickname itp. Jak napiszę, że w języku chińskim oznacza „pozytywną energię”, to wiadomo, że to jest bajka 🙂 Godecja to kwiat, ale to nie miało żadnego znaczenia wtedy. Tak się do siebie przyzwyczaiłyśmy, że w momencie kiedy dość intensywnie myślałam nad nazwą mojego bloga i nic nie brzmiało wystarczająco dobrze, z pomocą przyszła niezawodna „godecja”. I tak zostało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *