Równowaga na talerzu

Równowaga na talerzu

Chcesz zmienić przyzwyczajenia żywieniowe?

Masz problem ze zrzuceniem zbędnych kilogramów?

Po ostatniej diecie masz efekt jojo?

A może chcesz się po prostu lepiej się odżywiać?

Nie wiesz od czego zacząć?

Możemy razem rozpocząć proces zmiany. 

Wychodzę z założenia, że odchudzanie zaczyna się w głowie, a dieta to nie odchudzanie, to sposób odżywiania. Nie daję gotowych rozwiązań, podpowiadam, wzmacniam i wspieram w zmianie nawyków żywieniowych oraz podejścia do odżywiania. Zamiast układania kolejnych diet oraz liczenia kalorii, chcę Cię nauczyć planować posiłki, dokonywać zdrowych i świadomych wyborów i pokazać jak rozładowywać emocje i zmęczenie w sposób inny niż sięganie po słodycze.

Metodą małych kroków pomogę Ci zmienić niezdrowe nawyki na Twoich zasadach.

Praca ze mną to proces trwający od kilku tygodni do kilku miesięcy. Na początku biorę pod lupę Twój “schemat żywienia”. Taka mała inwentaryzacja lodówki i Twojej spiżarni pozwoli nam namierzyć mocne i słabe strony i wspólnie poszukać rozwiązań. Możesz liczyć na wsparcie i praktyczne wskazówki. Nasze spotkania ukierunkowane będą w głównej mierze na szukaniu motywacji do dalszego działania w kierunku zmiany odżywiania oraz przekonań dotyczących jedzenia i wzmacnianiu dobrych nawyków. Pracujemy nad jadłospisem bez układania diety, ale jeśli bardzo chcesz możemy także rozpisać dietę, która w pierwszej fazie zmiany będzie Twoim drogowskazem.

Cel jest taki, żeby:

nauczyć się zdrowo jeść bez “rozpisanej diety”

a żeby to osiągnąć:

  • wypracujemy listę produktów “must have” w Twojej lodówce,
  • stworzymy książkę kucharską z Twoimi niezawodnymi, szybkimi i smacznymi posiłkami,
  • znajdziemy źródło Twojej motywacji,
  • wprowadzimy więcej uważności do Twojego jedzenia,
  • nauczymy się jeść, żeby żyć, a nie odwrotnie.

I na końcu, zastanowimy się jak wprowadzić więcej aktywności do Twojego życia. Bo ruch to zdrowie, endorfiny i dobre samopoczucie. Piękną sylwetkę dostajesz w gratisie:)

Równowaga na talerzu, bez diet i liczenia kalorii.

Nasze spotkania mogą odbywać się online, możesz więc zaoszczędzić swój czas na dojazdy. Jedno spotkanie trwa 60 minut, spotykamy się raz w tygodniu. Potrzebujesz tylko połączenia z internetem, konta na Skype lub Messengera. Po wykupieniu w pakietu bądź pojedynczej konsultacji, umówimy się, poprzez email, na pierwsze spotkanie.

Po ustaleniach indywidualnych istnieje możliwość dojazdu do klienta lub spotkania w dowolnym miejscu “na mieście”.

Możliwe formy współpracy:

  • konsultacje dietetyczne i psychodietetyczne (ustalanie indywidualnych planów żywieniowych, praca nad zmianą nawyków żywieniowych)
  • edukacja żywieniowa (warsztaty indywidualne i grupowe, porządki w lodówce i zakupy z dietetykiem, podczas których nauczysz się czytać etykiety i wybierać najlepsze produkty spożywcze)
  • plan treningowy dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości w oparciu o pilates i /lub bieganie

CENNIK

BEZPŁATNA KONSULTACJA 

Pierwsza wizyta 120 zł (wywiad żywieniowy, określenie prawidłowej masy ciała oraz zapotrzebowania kalorycznego, wyznaczenie celów i planu działania, metod i zakresu współpracy)

Wizyta kontrolna 80 zł 

Jadłospis 7 – dniowy 100 zł

Porządki w lodówce lub zakupy z dietetykiem 100 zł (edukacja w zakresie interpretacji wiadomości zawartych na etykietach produktów spożywczych, pomoc w wybraniu odpowiednich produktów oraz znalezieniu odpowiednich zamienników, czas 1 godzina)  

Plan treningowy 100 zł 

Pakiet miesięczny 400 zł (pierwsza wizyta z pełnym wywiadem żywieniowym oraz analizą nawyków, wizyta kontrolna, ustalenie celów i zaleceń dietetycznych, jadłospis z przepisami i listą zakupów, plan treningowy)

Umów się na bezpłatną konsultację. Sprawdź, czy jestem osobą, która może Ci pomóc w osiągnięciu Twojego celu.

Na rozmowie ustalimy Twój plan działania.

Rozmowa jest prowadzona online, przez Skype lub telefon.

Trwa 20 minut.

Wyślij maila w celu umówienia terminu konsultacji.