KOBIECE BIEGANIE

KOBIECE BIEGANIE

Pomysł urodził się dawno temu, jednak przez długi czas wydawał mi się nierealny. Maratonu nie przebiegłam, 50 min na 10 km nie złamałam….  pojawiało się pytanie czy ja w ogóle mogę to zrobić. Taki amator jak ja.

Dlaczego kobiece? Bo tematyka kobiet zawsze była mi bliska. Bo zależy mi na ruszeniu kobiet, które przeładowane nadmiarem codziennych obowiązków często nie potrafią znaleźć czasu dla siebie. Bo bieganie w grupie motywuje. Bo my kobiety musimy trzymać się razem. Bo w nas jest moc i siła, którą możemy przełożyć na wzmacnianie siebie. Bo w grupie łatwiej jest walczyć ze swoimi słabościami. Bo możemy spalić trochę kalorii i więcej “ciastków” zjadać. Bo każda z nas ma jeszcze swój własny powód. I to wszystko jest ważne.

Kiedy i jak nadal pozostawało kwestią otwartą. Pod koniec stycznia ruszyłam z inicjatywą czekając co się wydarzy….

Biegamy w każdą sobotę o godz. 9.00. Spotykamy się na siłowni pod chmurką na przeciwko szkoły w Przecławiu.

Przychodzą dziewczyny – biegające i te, które zamierzają pobiec pierwszy raz. Trochę biegu, trochę marszu, obowiązkowo stretching i dużo gadania:-) Jest FAJNIE!!

W pozostałe dni tygodnia też biegamy! Na naszej facebookowej grupie, już dość licznej, umawiamy się i w mniejszych grupach pokonujemy dystanse dostosowane do naszych możliwości. 

Startujemy w zawodach i dajemy czadu!!!!

Jeśli uważasz, że to ma sens, przyłącz się do nas. Razem możemy stworzyć coś fajnego!