Kiedy i gdzie startujemy

Kiedy i gdzie startujemy

Zadanie domowe odrobione! Cele na kolejny rok wyznaczone. Teraz jestem już spokojna. Pozostaje mi tylko ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Zobaczcie jak wygląda mój harmonogram:

Sunprobi bieg kobiet –  11.03.2018 – Szczecin

Tematyka kobiet jest mi bardzo bliska, a więc i ten bieg uważam za szczególny. Namawiam (nie tylko dziewczyny) do wzięcia udziału. Cudowne 5 km w doborowym towarzystwie.

The Color Run – 20.05.2018 – Poznań

Takiego biegu jeszcze nie było! Najszczęśliwsze i najbardziej kolorowe 5 km na świecie! Świetna okazja na bieg z całą rodziną. W tym roku jadę tam z dzieciakami i na pewno przywieziemy medale. Będzie się działo!

Puszczygórka 15 km – 27.05.2018 – Szczecin

No i tutaj zaczynają się schody. Będzie ciężko, ale podejmuję wyzwanie. Jak piszą organizatorzy: morderczy bieg pełen emocji i pasji do biegania. Naprawdę nie wiem kto mnie na to namówił.

Dziki Weekend – 17-19.08.2018 – Police

Na to wydarzenie czekam od sierpnia i mam nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze więcej błota!! Tym razem biorę udział we wszystkich trzech biegach i już nie mogę się doczekać.

Półmaraton szczeciński /10 km – 26.08.2018 – Szczecin

Jeszcze nie wiem czy to będzie dycha czy półmaraton, z którym chcę się zmierzyć w tym roku.

Półmaraton – 09.09.2018 – Krynica Zdrój

To jest to!!!! Na to czekam, do tego się przygotowuję! Boję się, ale jak dam radę, to po raz kolejny udowodnię,  że „chcieć, to móc”.

Bieg na K2 – 23.09.2018 – Szczecin

Kolejna nowość w tym sezonie. Kolejny niewinnie wyglądający bieg, który może wykończyć niejednego. Zobaczymy jak sobie z tym poradzę.

Pozostały jeszcze dwa biegi, o których nie wspomniałam. Nie znalazłam jeszcze żadnych konkretów na ten rok. Są to:

  • Bieg Niepodległości w Goleniowie, który darzę szczególnym sentymentem. Mój biegowy debiut.
  • Bieg Mikołajkowy w Policach na początku grudnia. Świetna leśna trasa, i najwięcej biegających Mikołajów i innych świątecznych stworków, I have ever seen 🙂

 

Kto i kiedy biegnie ze mną???? A może macie jakieś inne ciekawe propozycje?? 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *